Patika Adidas originals

Shitet nga: Alban 16 Nën 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes patika adidas per femra numer 38 2/3.Patikat jan te ardhura nga gjermania dhe jan origjinal adidas kan kushtu 120 euro po i shes per shkak te numrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim