Patika adidas

Shitet nga: patika adidas 01 Mar 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
patikat jan shum te bukura dhe te lehta pendel.original adidas te ardhura nga zvicrra.nr 38.qmimi 20e.po ashtu dhe ni psl patika te veres me ngjyr te gjelbert te hapur nr 38.vetem 9e.po ashtu nga zvicrra.kemi dhe nji pal kopaqka origjinal adidas per femij.te blera ne gjermani 80e tecilat shiten vetem 15 e .pa asnji grrith.nr 36-37.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim