Patika nr.28 ORIGJINALE NGA GJERMANIA

Shitet nga: PATIKA 10 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Patikat jan te ardhura nga Gjermania, por nuk po me bin,per ma shum 044678879 dhe viber +38649211601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim