Patika

Shitet nga: Patika 15 Maj 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Nike free per femra te gjitha numrat 36-37-38-39-40, mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim