Planika Te reja Te mathura vetem nje here

Shitet nga: Ilir 03 Jan 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes planinkat per arsye se i kam Te Vogla Jane numer 37 dhe Te reja Te mathura vetem nje here modeli me I ri Te Reja kushtojne 147 une I shes 90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim