Pshtjellak Drenice

Shitet nga: Adnan 23 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
She's urgjentisht kostum kombetar ,Regjioni Drenicë.Eshte shum i ruajtur dhe ka shum vite mbi 50 vite. Nr tel +38649369303.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim