QANTË KRAHU PER FEMRA LOUIS VUITTON

Shitet nga: butrint 03 Pri 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
QANTË KRAHU PER FEMRA LOUIS VUITTON
SHITET QANTA E KRAHUT PER FEMRA
NGA BRENDI ME I NJOHUR LOUIS VUITTON
QANTA ESHTE MODELI ME I RI
DHE ESHTE E PAPERDORUR
ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM PER JU
TRANSPORTI FALAS DERI TEK JU
NA KONTAKTONI:+37745/34-19-10
JU MIREPRESIM !...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim