QANTË KRAHU PER FEMRA LOUIS VUITTON

Shitet nga: butrint 06 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
QANTË KRAHU PER FEMRA LOUIS VUITTON
SHITET QANTA E KRAHUT PER FEMRA
NGA BRENDI ME I NJOHUR LOUIS VUITTON
QANTA ESHTE E RE DHE E PAPERDORUR
ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM DERI TEJU
TRANSPORTI FALAS DERI TEK JU
PER ME SHUM NA KONTAKTONI NË
TEL OSE VIBER +37745/34-19-10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim