QANTE DORE PER FEMRA PREJ LEKURE

Shitet nga: QANTA 13 Shk 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
QANTE E VOGEL E DORES PER FEMRA ORIGJINAL LËKUR

QANTA ESHT NGJYRË KAFJE ME 2.DOLLAPA E BLEME NE GJERMANI SHUM PAK E PERDORNE
NE GJENDJE TE REGULLT
SHUMË E RUJTNE PA KURFAR DEFEKTI SHIHET EDHE NË
ARSYEJA E VETME E SHITJES ESHT E KAM BLE NJE QANTE ME TE MADHE
QMIMI ESHT SHUM I ARSYESHEM QANTA ESHT BLEME VERES ME QMIM 89.90 EURO

QANT,QANTA,KULET,KULETA,ORE DHE STOLI ,ORA,PARFIM,VESHJE MBATHJE DHE STOLIME TE TJERA. KATEGORIT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim