Qanta dhe Aksesor te Ndryshme

Shitet nga: Besi 27 Krr 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Risi Risi Qanta dhe Aksesor te Ndryshme

Shiten Qanta dhe Aksesore te ndryshem ku mbi 130 modele te qantave dhe lloj lloj ngjyrave dhe shum e shum lloje te
Aksesorve
Rrypa
Kuleta
Ora
Shalla
Dorza
Kapela, dhe Bizheteri te ndryshem etj. Me qmime te volitshme

Tel.044555923
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim