Qanta

Shitet nga: Besi 27 Krr 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten Qanta dhe Aksesore te ndryshem ku mbi 130 modele te qantave dhe lloj lloj ngjyrave dhe shum e shum lloje te
Aksesorve
Rrypa
Kuleta
Ora
Shalla
Dorza
Kapela, dhe Bizheteri te ndryshem etj. Me qmime te volitshme

Tel. 044 555 923
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim