Qante suedeze

Shitet nga: Arita 28 Mar 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Qante suedeze ne forme drejtkendeshi. Ka mjaft hapesire brenda dhe eshte praktike per arsye se mund te fusni edhe ndonje flete apo liber te holle A4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim