Qepim fustana per femije dhe te rritur

Shitet nga: Veshje Balerine 29 Pri 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Qepim fustana per femije dhe te rritur. Fustana per balerina, fustana solemn, per ditelindje, etj. Rrobaqepsia gjendet ne lagjen Arberia, afer objektit te ri te komunes, banesat "Tregetia", prane supermarketit "Maxi", ne Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim