Qizme

Shitet nga: QIZME 10 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Qizmet nr. 29 Elefanten original CICIBAN- OROTOPEDIKE nga Gjermania , te reja por nuk po me bin. per ma shum 044 678879 dhe viber +38649211601
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim