Qizme te policis.

Shitet nga: Ylli 21 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Dypar qizme te policis shum te mira ni par Hajks te Danimarkes dhe ni par Magnum shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim