RROBA PER FEMRA- KOSTIME, JAKNE, PALLTA DHE QIZME

Shitet nga: Vlora 20 Mar 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes kostime, jakne dhe pallta per femra. rrobat jane te bajtura por ne gjendje te mire. Numri i rrobave edhe 38. PALLTA T 12 EURO5 euro cqizme 5 euroJAKNEKOSTIME12euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim