Rroba te perdorura

Shitet nga: Rroba 26 Shk 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Rroba te perdorura te ardhura nga vendet te ndryshme te europes te klasit te pare shiten me KG.

Femra dhe Meshkuj

Pranver - Vere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim