Rrobaqepse" Fitorja"

Shitet nga: Rrobaqepse " Fitorja" fush kosov 24 Shk 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustana per vajza te vogla. Si dhe bejm premje me porosi sipas deshires suaj per te gjitha moshat. Gjendemi ne fush kosov tek apollonia.
Rrobaqepse " Fitorja".
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim