Rrobaqepsija Anda

Shitet nga: enver 20 Pri 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten fustanat e ri te sapo qepur model i ri me qmime te volitshme poashtu punojme me porosi te gjitha llojet e fustanave me shumice dhe pakice per me shume info na kontaktoni ne nr e telit ose ne facebook rrobaqepsija anda
Fustani i bardh me super qmim nga 400 euro ne 250 euro
Ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim