Rruaza Qafore Punim Dore

Shitet nga: Morena 11 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Rruaza Qafore Punim Dore
Cmimi: 5 euro

Mund te porositni ngjyrat dhe madhesine e preferuar.

Mund te porositni Qafore, Byrzylyk, Vathe, sipas deshires tuaj personale.

Telefononi ne numrin 044193248.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim