SHES JAKNE

Shitet nga: ana 23 Gsh 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet jakne shume e bukur,moderne dhe elegante.

Eshte perdore vetem nje here dhe eshte ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim