SHITEN TESHAT E SKIJIMIT

Shitet nga: Hana 29 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten teshat e skijimit, per femra numri XL ( pantollat dhe jakna ) ,firma " COLUMBIA " jane pak te perdorura por SHUME te ruajtura .. Cmimi komplet eshte 60 euro. Numri kontaktues eshte 044691910 mund te na shkruani edhe ne Whatsapp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim