SHITET KOMPLET MALLI I BUTIKUT

Shitet nga: Agron 02 Pri 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet komplet malli i butikut,malli eshte 90 % i importuar nga Europa.Perfshin:pantallona,farmerka,kemisha,maica,jakne te ndryshme te lekures dhe te tjera,fustana te ndryshem dhe te gjate solemn dhe te shkurte etj
Cmimi per shumice 7euro mesatarja

Sasia e mallit arrin deri 700-800 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim