STOLI SWAROVSKI, STORM DHE ARGJEND

Shitet nga: Vlora 20 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes stoli Swarovski (rreth i dores), unaze STORM dhe zingjire MARKIZET ARGJEND per dore. Qmimet shume te volitshme. ORA ME GUR SWAROSKI 80ero e tjrat pytni urxhent shiten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim