SYZE DIELLI CHANEL PER FEMRA

Shitet nga: butrint 16 Shk 06:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SHITEN SYZET E DIELLIT CHANEL
MODELI 2015 KOPJE E ORIGJINALIT
SYZET KAN 3 NGJYRA TE ZEZ KAFE DHE KREM
045-341-910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim