SYZE DIELLI DIOR RIHANA 2015

Shitet nga: butrint 01 Krr 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SHITEN SYZET E DIELLIT DIOR 2015
SYZET JAN MODELI ME I RI
DHE ME "IN" PER FEMRA
SYZET JAN ME GJITH KUTI DHE JAN TE REJA
SYZET I SJELLIM TEK JU ME NJE QMIM SHUM TE VOLITSHEM SASIA E LIMITUAR
NA KONTAKTONI NE TEL OSE VIBER:
+37745/67-45-46 OSE NE FACEBOOK :https://m.facebook.com/btsunglasses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim