SYZE DIELLI MIU MIU " MAC " PER FEMRA

Shitet nga: butrint 22 Mar 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SHITEN SYZET E DIELLIT MIU MIU " MAC "
MODELI 2015 SYZET ME NE TREND PER FEMRA
SYZET KAN 3 NGJYRA TE ZEZ KAFE DHE KREM
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
DHE JAN ME GJITH KUTI
045-341-910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim