SYZE DIELLI MIU MIU PER FEMRA

Shitet nga: butrint 03 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SHITEN SYZET E DIELLIT MIU MIU PER FEMRA
MODELI 2015 KOPJE E ORIGJINALIT IDENTIKE ME ORIGJINALIN
SYZET KAN 3 NGJYRA TE ZEZ KAFE DHE KREM
DHE JAN TE PAPERDORURA ME GJITH KUTI
045-341-910
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim