SYZE DIELLI PER FEMRA DIOR extra lir

Shitet nga: butrint 24 Mar 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SYZE DIELLI PER FEMRA DIOR
SHITEN SYZET E DIELLIT PER FEMRA TE FIRMES DIOR NR:4
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
NJE MODEL SHUM I BUKUR PER FEMRA
ME NJE XHAM SHUM TE MIR PER MBROJTJE NGA DIELLI|
SYZET JAN ME GJITH KUTI
DHE ME NJE CMIM SHUM TE VOLITSHEM
045/34-19-10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim