SYZE DIELLI PRADA PER FEMRA

Shitet nga: butrint 01 Krr 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
SYZE DIELLI PRADA PER FEMRA 2015
SHITEN SYZET NGA BRENDI I NJOHUR PRADA
MODEI ME I RI 2015 PER FEMRA
SYZET JAN TE REJA DHE TE PAPERDORURA
POASHTU JAN ME GJITH KUTI
SYZET JAN ME NJE DIZAJN
DHE ME NJE PAMJE SHUM TE VEQANT
NA KONTAKTONI +37745/67-45-46(VIBER)
https://m.facebook.com/btsunglasses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim