Sete dhe kmisha

Shitet nga: Antigona 11 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Seter dhe kmishe nr.38 pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim