Shes dallama

Shitet nga: Dallama 06 Sht 00:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes dallamën të veshur tre herë krejt dhe është pothuajse e re. Ka ngjyre te kaltër e mbylltë (teget ) bashkë me shallvare,këmishë,tasfes dhe këmbëza. Është punë dore dhe është blerë 700€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim