Shes fustana nuserie

Shitet nga: alea 21 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes dy fustana nuserie te qepura ne madhesi te numrit 38 modeli dhe materiali te kualitetit te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim