Shes fustanin

Shitet nga: vlera 07 Maj 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin, ngjyre te bardhe, i shkurter dhe me model unikat. Marka e fustanit eshte "Sheri Hill - Cool ", i blere ne Londer.
Eshte perdorur vetem njehere. Ka masen S, M.

Te interesuarat, mund te telefonojne ne nr.

044103703
049103703

ose te kontaktoni ne viber po me kete nr.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim