Shes fustanin

Shitet nga: Oferte 23 Shk 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustanin eshte nga firma Ax nga Parisi. Po e shes me qmim shume me te vogel se qe e kam bler.
Nje fustan i lehte, dhe veror. I pademtuar.
Te interesuarat le tme kontaktojne , oferta zgjat vetem 4 dite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim