Shes garderob dhe mbathje

Shitet nga: Zejnep 30 Mar 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes per femra:Komplete sako-fund ngjyre vjollce nr.42 qmimi 50euro. Jakne e gjat lekure ngjyre e zeze nr.48 qmimi80euro.Jakne e gjat lekure ngjyre vishnje nr.42 qmimi40euro. Jakne e trash e gjate antillopi ngjyre kafe nr.L qmimi100euro. Jakne antillopi ngjyre kafe nr.46 qmimi 80euro. Jakne e shkurt antillopi krem nr46 qmimi 25euro. Komplet Kmisha-Fund antillopi ngjyre kafe nr 46/44 qmimi 150euro. Pallto e gjat shtofi ngjyr e zeze nr.44 qmimi 50euro. Qizmice te gjata antillopi ngjyre kafe nr38 qmimi 30euro. Qizmice te shkurta antillopi ngjyre kafe nr 38 qmimi25 euro. Qizmice te gjata antillopi ngjyre kalter nr.38 qmimi25euro. Te gjitha jane ne gjendje te rregullt -pa demtime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim