Shes montin GUESS

Shitet nga: Dorontina 11 Dhj 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes montin e firmes GUESS eshte i blere ne zvicer arsyja pse e shes eshte se numri eshte i vogel S monti eshte i ri dhe nuk eshte i perdorur vetem nje muaj qmimi i blerjes ka qen 280 dhe e shes 70 euro interesuarit mund te me kontaktojn ne numrin tim te telefonit ... Dorontina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim