Shes patika adidas te reja

Shitet nga: Emr 20 Pri 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes patika addidas per femna,patikat jan 100% origjinal si dhe jane vetem 1 dite.te perdorura (qe deshmohet edhe nga fotot).Patikat jane te blera ne vendet evropiane qmimi i blerjes ka qene 130 euro ndersa qmimi i shitjes eshte 75 i fundit i padiskutueshem.Arsyeja e shitjes eshte se eshte numri i vogel dhe nuk me pershtatet numri eshte 40.5.

Per me shume info.ne telefon/viber. +37745-633-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim