Shes qizmet lekure origjinale 5th avenue

Shitet nga: Nedi 07 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes qizmet 50 euro jane te ardhura nga italia dhe jane lekure origjinale 5th avenue te paperdorura.nr i qizmeve 39 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim