Sheshir dhe shall

Shitet nga: Sheshir dhe shall 06 Mar 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Sheshiri dhe shalli shum te ngrohta dhe elegante
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim