Shiten Fustana solemn

Shitet nga: rrahim 27 Sht 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Per shkaka te mbylljes se Butikut shitet malli komplet Fustana te gjat dhe te shkurt me kualitet te larte te importuar nga SUEDIA .Te interesuarit per kontakt Nr kontaktues 049 195 076
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim