Shiten dy fustana

Shitet nga: Alea 09 Pri 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes dy fustana te qepura te madhesise 38 materiali dhe modeli i kualitetit te larte vetem nje here te veshura te ruajtura mire jane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim