Shiten fustane

Shitet nga: Ish Butiku Rajmonda 21 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten fustane te ndryshme te cilat jane qepur gjate vitit 2015. numra dhe ngjyra te ndryshme, kemi edhe vello numer 38, cmimet jane mjaft te lira. fustanet jane punim dore dhe unikat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim