Shiten komplet si ne foto ky qmi o dej shkurt

Shitet nga: Eee 11 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten komplet si ne foto dallama jeleku dhe te tjeterat jan bler 1000€ vetom kmisha esht bler 280€ shiten per vetem 460urgjent per kit arsyje shiten kaq lir niher te perdurura plos dyy fustana nga 100€ per me shum kontakto nviber.
Ky QMIM VLEN DEJ NFUND TE SHKURTIT per me shum kontaktoo ne viber NIHER TE PERDURUTA DHE SHITEN ME SUPER QMIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim