Shitet Vello

Shitet nga: Lulejeta 23 Gsh 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet Vello, super elegante dhe e bukur.
Nuk eshte e damtuar as e perdorur shume.

Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim