Shitet malli me shumice

Shitet nga: Agron 17 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet malli me shumice.Rrobat jane te firmave si Only,Vero Moda,Vila Clothes,George dhe jane te reja(Te paperdorura).
Fustane,Kemisha,Maica,Pantallona,Farmerka,Duksa
Cmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim