Shitet vello e nusërisë - një herë e veshur

Shitet nga: Zana 21 Mar 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet vello e nusërisë - një herë e veshur ( natën e martesës)

Për më shumë informata na kontaktoni si dhe shiqoni fotot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim