Shtiklla tringjyreshe (vjollce, portokallet dhe ..

Shitet nga: Arita 28 Mar 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Numri: 37

Materiali: Antillop

Firma: Tulipano

Te blera: vitin e kaluar jashte vendit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim