Tesha second hand nga gjermonia

Shitet nga: Fatmir 05 Shk 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes tesha dhe qizme te grave nga gjermonia Jan te klasit te pare Shum te rujt e. Me nje qmim te volitshem. Jan mbi 2500 kg. Te interesuarit mund te lajmrohen ne tel : 045-652-747.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim