Vella me qera

Shitet nga: Val 23 Gsh 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jap vellen me qera.

Korseti eshte me lidhese dhe eshte punim dore,vella posedon duvakun dhe dorezat.

Te interesuarat mund te me kontaktoj ne numrin e telefonit 044-425-229
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim